Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej – Oddział Podkarpacki

Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej – Oddział Podkarpacki

Miło nam poinformować, że uchwałą Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej w dniu 20.08.2016 został powołany Podkarpacki Oddział PTPPD z siedzibą w Rzeszowie przy ul. Szopena 47, I piętro.

Oddział powstał z myślą o psychoterapeutach zrzeszonych w PTPPd, którzy pracują na terenie województwa PODKARPACKIEGO oraz są zainteresowani własnym rozwojem zawodowym i propagowaniem teorii, z której sami korzystają, uprawiając psychoterapię psychodynamiczną. Działalność oddziału jest także skierowana do osób poszukujących informacji o możliwościach uzyskania profesjonalnej pomocy psychoterapeutycznej w Rzeszowie lub w innych miastach regionu podkarpackiego.

Psychologowie i psychiatrzy uprawiający psychoterapię psychodynamiczną znajdą tu informacje na temat cyklicznych zebrań Oddziału poświęconych teorii i praktyce, możliwości analizy własnej pracy w ramach grupy balintowskiej oraz o wszelkich wydarzeniach związanych z aktywnością naszego środowiska, które ukonstytuowało się w związku ze wspólnym doświadczeniem nauki zawodu w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.

Czytelników zainteresowanych celami, strukturą i dotychczasowym dorobkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej zachęcamy do odwiedzenia strony : psychodynamika.pl

Osoby zainteresowane członkostwem w Podkarpackim Oddziale PTPPd prosimy o kontakt telefoniczny 603 434 203 lub mailowy oddzial@rzeszow.psychodynamika.pl

Zarząd nowo powstałego Oddziału Podkarpackiego Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej serdecznie zaprasza wszystkich członków PTPPd na spotkanie inaugurujące. Spotkanie odbędzie się 05.11.2016 o godz.16.00 w siedzibie Oddziału w Rzeszowie przy ul. Szopena 47, I piętro. Porządek spotkania: 1. Przedstawienie Zarządu Podkarpackiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej 2. Referat „Diagnoza różnicowa w pracy psychoterapeuty psychodynamicznego na podstawie opisu przypadku” – Dorota Senderecka 3. Dyskusja- moderuje Aleksandra Ciesielska 4. Wyznaczenie kierunków pracy Oddziału Jednocześnie zwracamy się z prośbą o mailowe potwierdzenie przybycia na adres: dorotasenderecka@poczta.onet.pl Serdecznie zapraszamy! Zarząd Oddziału”Zapraszamy wszystkich chętnych na superwizję grupową, która odbywać się będzie w Rzeszowie w Rzeszowskim Centrum Psychoterapii przy ul. Szopena 47, I piętro. Superwizje poprowadzi Zuzanna Korga– Certyfikowana Superwizorka Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej, Certyfikowana Psychoterapeutka Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Termin do uzgodnienia (wchodzą w grę wtorki lub piątki). Wszelkich informacji udziela Bogusław Czernia. Mailowe zgłoszenia na adres: bczernia@wp.pl.

Serdecznie zapraszamy wszystkich członków PTPPD na grudniowe spotkanie oddziału podkarpackiego. Spotkanie odbędzie się 15.12.2017 (piątek) o godz.18.00 w siedzibie Oddziału w Rzeszowie przy ul. Szopena 47, I piętro.

Celem spotkania będzie zapoznanie się oraz dyskusja na temat kolejnych rozdziałów najnowszej książki Eve Caligor, Otto F. Kernberga, John F. Clarkina „Podręcznik psychoterapii psychodynamicznej w patologii osobowości z wyższego poziomu ”.

Proszę o mailowe potwierdzenie obecności: dorotasenderecka@poczta.onet.pl 

Serdecznie zapraszamy!